APPLE Macbook Pro 14,2" CTO M3 8C CPU 10C GPU 16GB 1TB Space grey HUN
851 680 Ft
Külső raktáron, 3 munkanap
Azonosító:
1223884
Gyártó száma:
Z1C9
Fogyasztói jótállás:
36 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
12 Hónap
Leírás
Termékinformációk "APPLE Macbook Pro 14,2" CTO M3 8C CPU 10C GPU 16GB 1TB Space grey HUN "
Nincs leírás
Specifikáció
| Háttértár típus: | SSD |
|---|---|
| Kijelző mérete: | 14.2" |
| Memória mérete: | 16GB |
| Processzor család: | M3 |
| Processzor modell: | M3 |
| SSD méret: | 1000GB |
| Termék alapszíne: | Szürke |
| Terméksorozat: | Macbook Pro |
Adattörlő alkalmazás tájékoztató
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A Kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles
A Kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.