DELL Vostro 3530 Laptop Core i3 1315U 8GB 512GB SSD Linux szürke (N1612PVNB3530EMEA01_UBU)
159 250 Ft
Külső raktáron, 3 munkanap
Azonosító:
1197991
Gyártó száma:
N1612PVNB3530EMEA01_UBU
Fogyasztói jótállás:
36 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
36 Hónap
Leírás
Termékinformációk "DELL Vostro 3530 Laptop Core i3 1315U 8GB 512GB SSD Linux szürke (N1612PVNB3530EMEA01_UBU)"
15,6", Intel Core i3, Intel Core i3-1315U, 8GB, DDR4, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, Linux, NO DVD!, AUDIO, Intel Iris Xe Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 1xUSB, 1xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,66Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Kártyaolvasó, 4cella, Backlight
Specifikáció
| Billentyűzet világítás: | Igaz |
|---|---|
| Chipset gyártó: | Intel |
| Grafikus kártya : | Intel UHD Graphics |
| Háttértár típus: | SSD |
| Kijelző felbontás: | 1920x1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 15.6" |
| Memória mérete: | 8GB |
| Operációs rendszer: | Linux |
| Processzor család: | Core i3 |
| Processzor modell: | Intel Core i3-1305U |
| SSD méret: | 512GB |
| Termék alapszíne: | Fekete |
| Terméksorozat: | Vostro |
Adattörlő alkalmazás tájékoztató
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A Kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles
A Kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.