DJI ROMO kiegészítő rámpa
11 920 Ft
Külső raktáron, 6 munkanap
Azonosító:
1345038
Gyártó száma:
CP.CR.00000033.01
Fogyasztói jótállás:
24 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
24 Hónap
Leírás
Termékinformációk "DJI ROMO kiegészítő rámpa"
ROMO kiegészítő rámpa
A kiegészítő rámpának köszönhetően a DJI ROMO sorozatú takarítórobotjai könnyedén átléphetik a 4 cm magas küszöböket. A texturált barázdák megbízható kerékvonást garantálnak, míg a robusztus kialakítás a nyomásállóságért és a stabilitásért felel. A moduláris kialakítás lehetővé teszi az elemek 10 cm-enként történő összekapcsolását - így a rámpa szélessége az Ön által választott átjáróhoz igazítható. Ezenkívül az öntapadó réteg gyors és problémamentes telepítést biztosít.
| Gyártó | DJI |
|---|---|
| Gyártói kód | CP.CR.00000033.01 |
| Súly | 200 g |
| Termék méretei | 640 × 95 × 18 mm |
| Csomagolási méretek | 302 × 40 × 161 mm |
| Kompatibilitás | DJI ROMO P, DJI ROMO A, DJI ROMO S |
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.