LENOVO IdeaPad Flex 5 14IRU8 14.0" WUXGA MT Core i5-1335U 8GB 512GB SSD Win11 Home S Notebook Arctic Grey
319 510 Ft
Külső raktáron, 4 munkanap
Azonosító:
1228453
Gyártó száma:
82Y0008DHV
Fogyasztói jótállás:
36 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
12 Hónap
Leírás
Termékinformációk "LENOVO IdeaPad Flex 5 14IRU8 14.0" WUXGA MT Core i5-1335U 8GB 512GB SSD Win11 Home S Notebook Arctic Grey"
Sokoldalú laptop átalakítható kialakítással és nagyszerű teljesítménnyel
Imádni fogod a Lenovo IdeaPad Flex 5-öt - ez egy vékony és könnyű érintőképernyős laptop, amely nagyszerű színvisszaadással rendelkezik. Átalakítható kialakításának köszönhetően könnyen tabletté alakítható, emellett erős processzorral, nagy RAM memóriával és gyors lemezzel is büszkélkedhet. Az IdeaPad Flex 5 emellett kettő előlapi hangszórót is kínál Dolby Audio-val, valamint egy nagy kapacitású akkumulátort. Ráadásul a mesterséges intelligencia sem hiányzik belőle a fokozott teljesítmény érdekében!
Kijelző nagyszerű színekkel
Élvezd a tökéletes színeket a 14", 16:10 WUXGA (1920x1200) IPS kijelzőn, amely lehetővé teszi, hogy kedvenc filmjeidet és tévéműsoraidat igazán élvezetes minőségben tudd nézni. Ráadásul az érintőképernyőnek köszönhetően rajzolhatsz és jegyzetelhetsz, mint a papíron.
Nagy teljesítménnyel tele
A Lenovo IdeaPad Flex 5 processzora azIntel Core i5 1335U,amely 4,6 GHz-es, vékony és könnyű laptopokhoz tervezték, így optimális teljesítményt nyújt a legigényesebb alkalmazások futtatásához is. A 8 GB RAM és egy 512 GB-os SSD segítségével gördülékeny, késedelemmentes működést biztosít.
Tartós, átalakítható design
Az IdeaPad Flex 5 tartós anyagokból készült - élén az üvegszálas PC-ABS-szel. Ez biztosítja az alacsony tömeget, a vékony formát, valamint a hihetetlen tartósságot. Ráadásul ez a masszív kialakítás egy 360°-ban nyitható zsanérral van felszerelve, így a készüléket tabletté alakíthatod.
Optimalizálás mesterséges intelligenciával
Az IdeaPad Flex 5 nem akármilyen laptop, hanem mesterséges intelligenciával van felszerelve, amely gépi tanulást használ a teljesítmény javítására. Folyamatosan finomítja a változókat, kiválasztva az energia- és hűtési módokat a teljesítmény és az akkumulátor élettartama közötti optimális egyensúly érdekében.
Modern kialakítás és előlapi hangszórók
Az IdeaPad Flex 5 tökéletesen teljesít. A 360°-ban forgatható zsanérral ellátott átalakítható ház többféle színben kapható, a kijelző körüli vékony keretekkel és a legapróbb részletekig átgondolt minimalista dizájnnal. Emellett két előlapi hangszórót kínál Dolby Audio technológiával.
Hosszú élettartamú akkumulátor
Élvezze az IdeaPad Flex 5 készüléket bárhol - a nagyméretű, 52,5 Wh kapacitású akkumulátorral és akár 13 órás üzemidővel a barátaival is kapcsolatban maradhat. Ha pedig lemerülne, a gyorstöltésnek köszönhetően 15 perc után akár 2 órányi használatra is elegendő energiával rendelkezik majd.
Specifikáció
| Billentyűzet világítás: | Igaz |
|---|---|
| Chipset gyártó: | Intel |
| Grafikus kártya : | Intel Iris Xe |
| Háttértár típus: | SSD |
| Kijelző felbontás: | 1920x1200 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 14" |
| Memória mérete: | 8GB |
| Operációs rendszer: | Windows 11 Home S |
| Processzor család: | Core i5 |
| Processzor modell: | Intel Core i5-1335U |
| SSD méret: | 512GB |
| Termék alapszíne: | Szürke |
| Terméksorozat: | IdeaPad Flex 5 |
Adattörlő alkalmazás tájékoztató
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A Kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles
A Kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.