Lanberg 19" fix polc/tálca 1U/483x315mm 25kg maximum terhelhetőség Fekete
7 130 Ft
Külső raktáron, 4 munkanap
Azonosító:
1339800
Gyártó száma:
AK-1008-B
Fogyasztói jótállás:
12 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
12 Hónap
Leírás
Termékinformációk "Lanberg 19" fix polc/tálca 1U/483x315mm 25kg maximum terhelhetőség Fekete"
| Típus | Polc |
|---|---|
| Méret | 19" |
| ICT magasság | 1 U |
| Maximális statikus terhelés | 25 kg |
| Anyag | Fém |
| Színes | Fekete |
| Mélység | 315 mm |
| Szélesség | 482.6 mm |
| Magasság | 44.45 mm |
| Súly | 1.58 kg |
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.