Lenovo Legion 27" 27Q-10 68C6GAC4EU Raven Monitor - 2560x1440, QHD, LED, IPS, 240Hz, 4ms, FreeSync, G-Sync, Pivot, Fekete
87 420 Ft
Külső raktáron, 4 munkanap
Termékinformációk "Lenovo Legion 27" 27Q-10 68C6GAC4EU Raven Monitor - 2560x1440, QHD, LED, IPS, 240Hz, 4ms, FreeSync, G-Sync, Pivot, Fekete"
Lenovo Legion 27Q-10 számítógép monitor - Quad HD teljesítmény és játékélmény
Képzeld el, hogy minden játéknál, filmnél vagy munkánál olyan éles és részletgazdag képeket látsz, amelyek valóban életre keltik a látványt. A Lenovo Legion 27Q-10 számítógép monitor 68,6 cm (27") kijelzője pontosan ezt nyújtja számodra! A 2560 x 1440 pixel felbontás és a Quad HD technológia lehetővé teszi, hogy minden részletet élvezhess, így a játékélményed sosem volt még ennyire magával ragadó. A monitor LED háttérvilágítással és IPS panellel rendelkezik, így a színek élethűek és ragyogóak lesznek, bármilyen szögből nézed is a képernyőt. A 4 ms válaszidő és a 240 Hz frissítési sebesség garantálja, hogy a gyors akciójeleneteknél is hibátlanul reagálj. A 178 fok-os vízszintes és függőleges látószög lehetővé teszi, hogy tökéletes képet láss a monitor bármely pozíciójából, így barátaiddal is könnyedén megoszthatod a játékélményt. A monitor tükröződésmentes, így a fényviszonyoktól függetlenül élvezheted a tartalmakat, a HDR10 támogatás pedig a színek gazdagságát és mélységét növeli. Az sRGB 99% lefedettség és a DCI-P3 90% színtartomány biztosítja, hogy minden szín a lehető legvalósághűbben jelenjen meg.
Termékleírás
A Lenovo Legion 27Q-10 monitor tervezése során a játékosok igényeit tartották szem előtt. Az IPS technológia nemcsak a színpontosságot, hanem a széles látószögeket is biztosít, így bármilyen szögből nézve élvezheted a tartalmakat. A 300 cd/m2 fényerő és a kontrasztarány (1000:1) kiváló élményt nyújt, akár sötét szobában, akár világos környezetben használod. A monitor ergonomikus dizájnja lehetővé teszi a magasságigazítást, elforgatást és dőlést, így mindig a legkényelmesebb pozícióban használhatod. A különböző csatlakozási lehetőségek, mint a 2 HDMI 2.1 port és a 1 DisplayPort 1.4, egyszerűvé teszik a különböző eszközökhöz való csatlakozást, míg a VESA szerelés lehetővé teszi, hogy saját igényeid szerint helyezd el a monitort. A Low Blue Light technológia pedig segít csökkenteni a kék fény káros hatásait, így hosszabb használat során is kényelmes marad a szemednek.
Ergonómia és megbízható dizájn
A Lenovo Legion 27Q-10 monitor tervezése során a tartósság és a praktikum volt a középpontban. A fekete szín és a modern dizájn tökéletesen illeszkedik bármilyen setuphoz, legyen szó egy szórakoztatóközponti játéksarokról vagy egy professzionális munkakörnyezetről. Az állvány biztos stabilitást nyújt, és a kábelzár csatlakozó védelmet nyújt a kábelek biztonságos tárolásához. A monitor maximális beállítható magassága 13,5 cm, elforgatási szöge -90 és 90 fok között változik, míg a dőlésszög beállítása -5 és 22 fok között lehetséges, így a legjobb nézési élményt biztosítja. A kép a képernyőn (OSD) funkcióval egyszerűen kezelheted a beállításokat, így gyorsan alkalmazkodhatsz a változó körülményekhez.
Tipp: Ajánlott és gyakran együtt vásárolt termékek
- Lenovo Legion M500 RGB Gaming Mouse - A játékhoz ideális kiegészítő, amely gyors és precíz mozgást biztosít.
- Lenovo Legion K500 RGB Gaming Keyboard - A tökéletes társ a gyors és pontos gépeléshez, akár játék közben is.
- Lenovo Legion H500 RGB Gaming Headset - A legjobb hangélmény érdekében, hogy a játékok világában teljesen elmerülj.
Kinek nyújtja a maximumot?
Ez a monitor ideális választás minden játékos számára, aki a maximális teljesítményt és a lenyűgöző vizuális élményt keres. Ha a legújabb játékokat játszod, vagy grafikai munkát végzel, a Lenovo Legion 27Q-10 monitor nem csak szórakoztató, hanem segít a hatékony munkavégzésben is. A Quad HD felbontás és a gyors válaszidő a legjobb választás lehet, ha eddig a 1080p-s monitorokkal dolgoztál, de a minőséget keresed.
Gyakori kérdések (GYIK)
- Milyen csatlakozók találhatók a Lenovo Legion 27Q-10 monitoron?
A monitoron 2 HDMI 2.1 port és 1 DisplayPort 1.4 található, amelyek lehetővé teszik a különböző eszközökhöz való csatlakozást. - Miért fontos a HDR támogatás?
A HDR támogatás (High Dynamic Range) lehetővé teszi a színek gazdagabb és élethűbb megjelenítését, így a látvány még lenyűgözőbbé válik. - Hogyan állíthatom be a monitor magasságát?
A monitor magassága egyszerűen állítható, lehetővé téve, hogy a legkényelmesebb nézési pozíciót megtaláld.
Részletes specifikáció
| Jellemző | Adat |
|---|---|
| Képernyő méret | 68,6 cm (27") |
| Képernyőfelbontás | 2560 x 1440 pixel |
| HD típusa | Quad HD |
| Válaszidő | 4 ms |
| Kijelző technológiája | LED |
| Vízszintes látószög | 178 fok |
| Függőleges látószög | 178 fok |
| Max. frissítési sebesség | 240 Hz |
| HDR támogatás | Igen |
| Színmélység | 8 bit |
| Termék színe | Fekete |
| Tömeg (állvánnyal) | 6 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 536,5 mm |
| Kijelző felbontás: | 2560x1440 |
|---|---|
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző fényerő: | 300nit |
| Kijelző mérete: | 27" |
| Kijelző válaszidő: | 4ms |
| Képarány: | 16:9 |
| Képfrissítési frekvencia: | 240Hz |
| Panel technológia: | IPS |
| Termék alapszíne: | Fekete |
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Bejelentkezés