MikroTik GPERx6 kültéri switch, 3x Gigabit Ethernet (1x PoE bemenet/ 2x PoE kimenet), 3x 10G SFP+, 3 DC kimenet, IP66
46 350 Ft
Külső raktáron, 4 munkanap
Azonosító:
1355292
Gyártó száma:
CSS606-1G-2GI-3S+OUT
Fogyasztói jótállás:
24 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
12 Hónap
Leírás
Termékinformációk "MikroTik GPERx6 kültéri switch, 3x Gigabit Ethernet (1x PoE bemenet/ 2x PoE kimenet), 3x 10G SFP+, 3 DC kimenet, IP66"
Specifikációk
| Részletek | |
|---|---|
| Termékkód | CSS606-1G-2Gi-3S+OUT |
| Kapcsoló chip modell | 88E6193X |
| Operációs rendszer | SwOS |
| Méretek | 406 x 116 x 76 mm |
| MTBF | Körülbelül 200 000 óra 25 °C-on |
| Vizsgált környezeti hőmérséklet | -40°C és 70°C között |
Tápellátás
| Részletek | |
|---|---|
| DC bemenetek száma | 2 (PoE-IN, DC jack) |
| DC jack bemenet Feszültség | 12-57 V |
| Max. energiafogyasztás | 160 W |
| Max. energiafogyasztás tartozékok nélkül | 6 W |
| Hűtés típusa | Passzív |
| PoE bemenet | 802.3 bt |
| PoE bemeneti feszültségben | 42-57 V |
PoE-kimenet
| Részletek | |
|---|---|
| PoE-kimeneti portok | Éter2-Éter3 |
| PoE kimenet | Passzív PoE 57V-ig |
| Alacsony feszültségű áramkorlát | 1.2 A |
| Magas feszültségű áramkorlát | 0.625 A |
| Max. teljes kimenet (A) | 2.4 A |
| Teljes kimeneti teljesítmény | 150 |
Ethernet
| Részletek | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet portok | 3 |
| Fordított PoE-vel rendelkező 1G Ethernet portok száma (PoE-in) | 1 |
| PoE-kimenettel rendelkező 1G Ethernet portok száma | 2 |
Optika
| Részletek | |
|---|---|
| SFP+ portok | 3 |
Egyéb
| Részletek | |
|---|---|
| CPU hőmérséklet figyelés | Igen |
Tanúsítványok
| Részletek | |
|---|---|
| Tanúsítás | CE, EAC, ROHS |
| IP | IP66 |
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.