PGYTECH CapLock™ mágneses okostelefon nyakrögzítő Max
10 000 Ft
Külső raktáron, 6 munkanap
Leírás
Termékinformációk "PGYTECH CapLock™ mágneses okostelefon nyakrögzítő Max"
PGYTECH CapLock™ mágneses okostelefon nyakrögzítő Max
A PGYTECH CapLock Magnetic Smartphone Neck Mount Max egy nyak- és mellkasi rögzítő, amely lehetővé teszi, hogy kerékpározás, horgászat, futás vagy túrázás közben első személyű perspektívából készítsen felvételeket. A MagSafe (mágneses rögzítési rendszernek) köszönhetően stabilan tartja az okostelefonját, így sima és valósághű hands-free felvételeket készíthet.
MagSafe tartó okostelefonokhoz
A tartó 30 N erősségű MagSafe mágneses tartást használ, amely biztonságos és stabil tartást biztosít okostelefonodnak mozgás közben. Ez a megoldás megnyugtatja, hogy készüléke nem fog elmozdulni vagy leesni kerékpározás vagy túrázás közben az ösvényen. A mágneses kialakítás lehetővé teszi, hogy gyorsan váltson a függőleges és vízszintes felvétel között a telefon eltávolítása nélkül. A CapLock gyorskioldó rendszer lehetővé teszi a készülék egyszerű felszerelését vagy eltávolítását, így időt takaríthat meg a felvételek váltásakor.
Állítható szög és kényelmes illeszkedés
A rezgéscsillapító zsanérokkal ellátott háromfokozatú összecsukható kialakítás lehetővé teszi, hogy szabadon állítsa be a felvétel szögét, és igazítsa a kiválasztott tevékenységhez. A rozsdamentes acéllal és alumíniummal kombinált szilikonpánt garantálja a kényelmes viseletet akár órákon át.
Kompatibilitás a sportkamerákkal
A tartozék tartalmaz egy adaptert sportkamerákhoz (pl. GoPro, DJI, Insta360), így a tartó nem csak okostelefonokkal, hanem sportkamerákkal is használható. Ez lehetővé teszi, hogy a felvételkészítési igényeidnek megfelelően változtasd a felszerelésedet. Az állítható mellkaspánttal (szintén a tartozék) még nagyobb stabilitást kaphat a menet közbeni felvételekhez. Ez lehetővé teszi, hogy a tartó különböző sziluettekhez igazodjon, és kényelmes használatot biztosít még hosszú felvételek során is.
Tartalmazza a
- CapLock mágneses okostelefon nyakrögzítő Max
- CapLock adapter sportkamerákhoz
- Szerelőcsavar
- Mágneses gyűrű
- Lanyard a telefon rögzítéséhez
- Mellkasi pánt
- CapLock mágneses okostelefon-tartó
- Felhasználói kézikönyv
| Gyártó | PGYTECH |
|---|---|
| Termékkód | P-GM-392 |
| Súly | 221 g |
| Anyagok | szilikon, rozsdamentes acél, alumínium, PC+PBT |
| Méretek | 650 x 210 x 195 mm |
| Kompatibilitás | MagSafe rendszerrel ellátott okostelefonok és sportkamerák 300 g-ig (GoPro, Insta360, DJI stb.). |
| Maximális terhelés | 300 g |
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések 0
Bejelentkezés