Termékinformációk "Q2 Power földelt utazó adapter Világ --> Európa (1.100100-TH)"
Az átalakító kimeneti aljzata AUS/CHINA, IT, UK, CH, BRAZIL, USA szabványú.
Teljesítménye 100 V- 1600 W/ 250 V- 4000 W. Maximum 16 A-ig terhelhető.