USB-C töltőadapter a RayNeo AR szemüveghez
13 140 Ft
Külső raktáron, 6 munkanap
Termékinformációk "USB-C töltőadapter a RayNeo AR szemüveghez"
USB-C töltőadapter a RayNeo AR szemüveghez
A RayNeo USB-C adapter egy praktikus kiegészítő, amely lehetővé teszi a töltést és a 4K videó 60 Hz-es sebességgel történő egyidejű használatát. Így anélkül játszhatsz játékokat, nézhetsz filmeket vagy dolgozhatsz az XR okosszemüvegeddel, hogy aggódnod kellene az eszközöd akkumulátorának élettartama miatt. Az akár 100 W-os gyorstöltés (Power Delivery) támogatása biztosítja a szünetmentes áramellátást még a legigényesebb készülékek számára is, a plug-and-play technológia pedig kiküszöböli a további illesztőprogramok telepítésének szükségességét.
Széles körű kompatibilitás konzolokkal, okostelefonokkal és XR szemüvegekkel
A készüléket úgy tervezték, hogy együttműködjön az USB-C-t DisplayPort funkcióval támogató modern modellekkel. Az adapter kompatibilisTöbbek között. iPhone 15 és 16, iPad Air 4/Pro 3 és újabb készülékekkel, Samsung S20, Z Fold3, W23 sorozatú okostelefonokkal és kiválasztott Android készülékekkel. Támogatja az olyan konzolokat is, mint a Nintendo Switch 1/2, a Steam Deck és a ROG Ally, és zökkenőmentes videóátvitelt biztosít az XR RayNeo szemüvegekhez (például az Air 3s) és más kompatibilis modellekhez. Az akár 201 hüvelykes képernyőkijelzőket is támogató adapter teljes elmerülést biztosít a játékokban, filmekben és AR/VR tartalmakban.
Kompakt kialakítás, biztonságos használat és nagy tartósság
Az adaptert a karcolások ellen védő és a hatékony hőelvezetést elősegítő, kiváló minőségű anyagokkal készült, robusztus konstrukció jellemzi. Mindössze 25 gramm súlyú és 173 mm teljes hosszúságú, így rendkívül hordozható és kényelmes a mindennapi használathoz. Otthon és útközben is kiválóan működik - bármilyen táskában vagy táskában elfér. A RayNeo USB-C adaptert és a használati útmutatót tartalmazza. A termékhez 12 hónap gyártói garancia jár.
Tartalmazza a
- 1x USB-C adapter szemüveghez és töltéshez
- 1x felhasználói kézikönyv
| Gyártó | RayNeo |
|---|---|
| Modell | USB-C szemüveghez és töltő adapter |
| Termék típusa | USB-C XR szemüveghez és töltőadapter (videó + tápellátás) |
| Csatlakozók | USB-C (férfi) - bemenet, USB-C (női) - töltés, USB-C (női) - videoátvitel (DisplayPort Alt Mode) |
| Támogatott felbontások | 4K @ 60 Hz (maximális minőség) |
| Töltési teljesítmény | Akár 100 W (Power Delivery) |
| Kompatibilitás | IPhone 15/16, iPad Air 4/Pro 3 és magasabb, Samsung S20/Z Fold3/W23 és bizonyos Android modellek, Nintendo Switch 1/2, Steam Deck, ROG Ally és más USB-C DisplayPorttal rendelkező eszközök. |
| Kompatibilis XR szemüveg | RayNeo Air 3 és újabb (USB-C bemenettel) |
| További funkciók | Plug-and-play, virtuális képernyő akár 201"-ig, mobilitás |
| Méretek | Teljes hosszúság: 173 mm, tok méretei: 50 × 35 × 12 mm |
| Súly | 25 g |
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Bejelentkezés