Ubiquiti AC Adapter 210W 54V
37 610 Ft
Külső raktáron, 3 munkanap
Azonosító:
1343146
Gyártó száma:
UACC-ADAPTER-AC-210W
Fogyasztói jótállás:
24 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
24 Hónap
Leírás
Termékinformációk "Ubiquiti AC Adapter 210W 54V"
| Méret | 190 x 86 x 26 mm (19' 8") |
| Súly | 1,2 kg (2,6 font) |
| AC csatlakozó | C14 INLET (bemenet) |
| Kimeneti dugó | DC dugó: 5,5 x 2,1 x 11,5 mm (0,2 x 0,08 x 0,5 hüvelyk) DC kábel: UL11353 16AWG 1,5 m (4,9 láb) |
| Támogatott feszültségtartomány | Bemenet: 100–240V AC Kimenet: 54V DC |
| Üzemi környezeti hőmérséklet | 0-tól 40°C-ig (32-től 104°F-ig) |
| Üzemi környezeti páratartalom | 10–90%, nem kondenzáló |
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
0 az 0 értékelésből
Átlagos értékelés 0 a 5 csillagból
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.